karma dla kotów acana - opakowanie

Karma dla kotów Acana Grasslands Cat

Karma idealna dla różnego wieku kota, a także ich rasy. Acana Grasslands jest karmą bogatą w wiele składników. Najważniejsze składniki to mięso kaczki, jagnięciny, ryb, a także jaj. Same składniki mające dużą ilość tłuszczu Omega-3 i białka pochodzącego zwierzęcego.

Odpowiednia ilość białka i węglowodanów w tej karmie jest odpowiednia dla kotów. Dodatkowo taka karma posiada także mieszanki zdrowych owoców, warzyw, ziół, które pomagają w metabolizmie kotów.

karma dla kotów acana - opakowanie

Posiada około 70% składników pochodzenia zwierzęcego. Jest to o wiele więcej niż w innych karmach.

Składa się dokładnie z:

– mięsa jagnięciny – gdzie są one chowane na wolnym wybiegu.

– mięsa kaczki- gdzie są chowane na wolnym wybiegu.

– mięso ryb – łowione świeże

– jajka klasy A – z farm ekologicznych

Składniki te są zawsze świeże i możliwe do spożycia nawet przez ludzi.

Dodatkowo posiada około 30% składników na bazie owoców i warzyw. A nie zbóż tak jak w innych karmach.

Składa się dokładnie z:

– jabłka Red Delicious

– gruszki Bartlett

– dynia piżmowa

– szpinak

-ziemniaki Burbank

Dzięki zerowej ilości zbóż w tej karmie, dieta kota na pewno będzie stabilna pod każdym względem. Zboża nie są wskazane w diecie kota, ponieważ sprzyjają cukrzycy i otyłości kota, co powoduje zbyt gwałtowne wahania się cukru.

Karma Acana Grasslands jest pozbawiona zbóż, dlatego cukier pozostaje w normie przez długi czas.

Ta karma jest idealna dla zdrowia i lśniącej skóry, a to wszystko za pośrednictwem świeżych ryb i nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3. Zawiera także olej z łososia, który odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego kota, a także poprawia wygląd skóry i sierści.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, która powinna znajdować się na każdej karmie zakupionej dla pupila.

Skład: świeże mięso jagnięce (15%),de hydratyzowane mięso jagnięce (13%),świeże mięso kaczki (8%), dehydratyzowane mięso rdzawca (7%),tłuszcz z kaczki (5%), zielona soczewica, świeże mięso okonia żółtego (5%), dehydratyzowane mięso śledzia (5%), czerwona soczewica, dehydratyzowane mięso łososia (4%), ciecierzyca, zielony groszek, olej ze śledzia (3%), świeże całe jaja (3%), tłuszcz jagnięcy(2%), lucerna, organiczne wodorosty, dynia, dynia piżmowa, szpinak, marchew, jabłka, gruszki, żurawina, korzeń cykorii, korzeń mniszka, rumianek, liście mięty pieprzowej, korzeń imbiru, kminek, kurkuma, owoce dzikiej róży, liofilizowana wątroba jagnięca, liofilizowana wątróbka z kaczki, liofilizowane mięso jagnięce +witaminy i minerały.