karma dla kotów acana pacific cat

Karma dla kotów Acana Pacifica Cat

Karma super dla kotów w różnym wieku i różnej rasy. W karmie tej nie występują w ogóle zboża. Występuje w niej wiele składników łatwostrawnych pochodzenia zwierzęcego, które odżywiają kota. W karmie znajduje się mięso ryb: łososia, stroni i śledzia, bez sztucznych barwników, aby dobrze odżywić kociaki.karma dla kotów acana pacific cat

Idealna dieta kota za pośrednictwem dużej ilości białka i zredukowanej ilości węglowodanów. Zamiast zbóż, karma posiada owoce, warzywa i zioła, które poprawiają metabolizm i pracę układu pokarmowego.

Acana jest wyprodukowana z najlepszej jakości mięsa i składników uzupełniających, dzięki której kot będzie zawsze silny i piękny.

ACANA to karma posiadająca aż 70% mięsa ryb, co daje zdrowy białkowy pokarm;

– kanadyjski łosoś łowiony w odach Pacyfiku

– śledź łowiony w naturalnych wodach

-stornia poławiana w naturalnym środowisku

-ryby z przydatnością do jedzenia nawet dla ludzi.

ACANA to karma posiadająca 30% owoców i warzyw między innymi:

– szpinak

– dynia piżmowa

-ziemniaki Burbank

– jabłka Red Delicious

– gruszki Bartlett

W karmie nie występuje zboże i mało węglowodanów. Dzięki temu kot ma odpowiednią dietę przez cały czas. Zboża jednak zwiększają poziom cukru, a więc dobrze, że jej nie ma w karmie, bo by źle wpływała na rozwój kota.

Zdrowa skóra i lśniąca sierść jest zależna od świeżych ryb, które są łatwo strawne dla kota i nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3, dzięki nim kot może wyglądać piękniej.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, która powinna znajdować się na każdej karmie zakupionej dla pupila.

SKŁAD: Świeże mięso śledzia  (30%), dehydratyzowane mięso śledzia (15%), de hydratyzowane mięso rdzawca (12%), świeże mięso storni (5%), świeże mięso morszczuka północnopacyficznego (5%), ciecierzyca, czerwona soczewica, olej canola, zielony groszek, zielona soczewica, żółty groszek, olej ze śledzia(3%),lucerna, organiczne wodorosty, dynia, dynia piżmowa, szpinak, marchew, jabłka, gruszki, żurawina, korzeń cykorii, korzeń mniszka, rumianek, liście mięty pieprzowej, korzeń imbiru, kminek, kurkuma, owoce dzikiej róży, liofilizowane mięso śledzia,  liofilizowane mięso morszczuka, liofilizowane mięso storni +witaminy i minerały.