KARMA DLA KOTÓW ACANA PRAIRE FEAST CAT

Karma dla kotów Acana Praire Feast Cat

ACANA Praire Feast Cat to karma bez zbóż, za to są jajka, mięso kurczaków, mięso z dzikich ryb. Cały Pokarm posiada 65% mięsa i 35% owoców i warzyw. Same dobroci dla Twojego Kota dla dobrego rozwoju i pięknej sierści, o której marzy każdy właściciel kota domowego.

KARMA DLA KOTÓW ACANA PRAIRE FEAST CAT

Jak wiemy kot jest mięsożercom, a więc lubi zjeść coś mięsnego i pożywnego. A karma Acana właśnie taka jest. Karma ta jest zawsze świeża, ponieważ nie są to mrożone produkty, ani nieprzeterminowane. Wszystkie składniki są świeże prosto z łowisk i wybiegów. Zawiera ta karma wiele owoców i roślin między innymi wodorostów, które sprzyjają zdrowiu kota i pięknemu wyglądowi.

Same zalety karmy przy stosowaniu jej u kota między innymi:

– świeże mięso kurczaków, jaja i ryby w postaci łososia

– Omega-3 z łososia, która jest ważna dla diety kota

– Mało węglowodanów, dużo białka i bez zbóż

– Wodorosty i preriowe zioła

– Obniżenie kwasowości moczu w naturalny sposób

Dawkowanie dla kota jest na każdym opakowaniu podane, a więc każda osoba będzie wiedzieć ile karmy podać swojemu pupilowi.

Karma ta jest skomponowana zgodnie z normami żywieniowymi  AAFCO.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, która powinna znajdować się na każdej karmie zakupionej dla pupila.

Skład:
Dehydratyzowane mięso z kurczaka (40%), ziemniaki russet, świeże mięso z kurczaka (10%), groszek, świeże mięso siei, tłuszcz z kurczaka, świeże całe jaja, lucerna, świeże mięso sandacza, olej z łososia, dynia, jabłka, marchew, zielona rzepa, morskie wodorosty (kelp, morszczyn pęcherzykowaty, sałata morska), jagody jałowca, żurawina, świdośliwa olchlistna, czarna porzeczka, korzeń dziegla litworu, korzeń cykorii, koniczyna łąkowa, liść maliny czerwonej, korzeń mniszka, liść mięty, kwiat nagietka, kwiat rumianku, rozmaryn, Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium.