karma dla kota orijen

Karma dla kotów Orijen Cat & Kitten

Karma dla kotów Orijen Cat & Kitten jest odpowiednia dla każdego rodzaju kotów w różnej grupie wiekowej.  Składa się ona na bazie kurczaka, a także owoców, warzyw i traw bez dodatków zbóż, które nie są dobrym składnikiem dla kota.

karma dla kota orijen

Karma ta dodaje kotom siłę, witalność i właściwe odżywienie, które widać w codziennym funkcjonowaniu.

Karma składa się aż z 80% wysokobiałkowych składników. W tych procentach znajduje się mięso kurczaka, tłuszcze nienasycone Omega 3 i Omega 6, które odpowiadają za piękną sierść i skórę, a także zewnętrzne walory kota, czyli witalność każdego dnia. Bardzo ograniczona ilość węglowodanów daje nam możliwość odpowiedniej codziennej diety. Kot na pewno polubi tę karmę, bo jest pyszna i zdrowa.

Zalety karmy Orijen Cat:

– wysokobiałkowe składniki mięsne 80% (mięso indycze, kurczak, a także łosoś)

– brak zbóż

– owoce, warzywa i trawy

– niewielka ilość węglowodanów

– witamina z grupy B

– wysoka zawartość nienasyconych kwasów Omega 3

– świeże jaja z farm

– priobiotyki

– związki proteinowe

– glukozamina i chondroityna

Wszystkie te składniki działają idealnie na rozwój kota pod różnym kątem. Jedne na sierść i skórę, drugie na lepsze trawienie i samopoczucie a jeszcze inne na ochronę tkanek chrzęstnych i zdrowe stawy, które są ważnym elementem dla kota, aby funkcjonować przez długi czas sprawnie.

Karma ta jest idealna dla kotów w różnej grupie wiekowej no i różnych ras. Zawiera dużo mięsa, które lubią, bo są mięsożercami. Nie zawiera zaś białka pochodzenia roślinnego i mięsa z obróbki. Jedynie świeże mięso. Każdy kot marzy o takiej karmie.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, która powinna znajdować się na każdej karmie zakupionej dla pupila.

 

Skład: świeże mięso kurczaka (20%), dehydratyzowane mięso kurczaka (15%), świeża wątróbka z kurczaka (4%), świeże mięso śledzia (4%), świeże mięso indyka (4%), dehydratyzowane mięso indyka (4%), świeża wątróbka z indyka (3%), świeże całe jaja (3%), świeże mięso sandacza (3%), świeże mięso łososia (3%), świeże serca kurczaka (3%), chrząstka z kurczaka (3%), dehydratyzowane mięso śledzia (3%), dehydratyzowane mięso łososia (3%), olej z wątróbki kurczaka (3%), tłuszcz z kurczaka (2%), czerwona soczewica, zielony groszek, zielona soczewica, lucerna, pochrzyn, włókno grochu, ciecierzyca, dynia, kabaczek, szpinak, marchew, jabłka, gruszki, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń lukrecji, dzięgiel litwor, kozieradka, kwiat nagietka, koper słodki, liście mięty pieprzowej, rumianek, mniszek, cząber, rozmaryn, Enterococcus faecium.
Karma dla kotów Orijen nie zawiera żadnych sztucznych konserwantów