KARMA DLA KOTÓW PURINA PRO PLAN ADULT CHICKEN & RICE

Karma dla kotów Purina Pro Plan Adult Chicken & Rice

Karma Purina Pro Plan Adult Chicken & Rice jest dla kotów dorosłych w wieku 1-7 lat. Karma jest odpowiednio zbilansowana z kurczakiem i ryżem. Dodatkowo z białkiem ryb, jajkami i ryżem. Białko najwyższej jakości, które będzie doskonałe dla naszego pupila. Zawartość białka w kaloriach to 36%, aby optymalnie unormować wagę ciała. Białko idealnie się wchłania w organizm, co powoduje lepsze trawienie i odpowiednie stolce.

KARMA DLA KOTÓW PURINA PRO PLAN ADULT CHICKEN & RICE

Karma ta ma fajny kształt i strukturę granulek, które minimalizują odkładanie się płytki i kamienia nazębnego.

Kwas linolowy, cynk i witamina A, nadają skórze odpowiednie nawilżenie i elastyczność, która jest ważna dla kota.

Olej z ryb morskich super działa na piękną sierść i gęsta.

Ryż z ziarnami pomagają w dobrych trawieniu i przyswajaniu przez organizm składników.

Białko w wysokiej ilości działa zaś dobrze w ochronie organizmu przed chorobami kota.

Karma powinna także być odpowiednio podawana w dobrych dawkach, aby nie przesadzić z ilością lub nie dawać zbyt mało.  Zbyt mała ilość, może nie dostarczać pupilowi odpowiednią ilość witamin. Zbyt duża ilość może powodować otyłość u kota, która jest nie bezpieczna dla jego funkcjonowania.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, która powinna znajdować się na każdej karmie zakupionej dla pupila.

 

SKŁADNIKI:  kurczak(2O%), ryż(14%), glutenowa mączka kukurydziana, odwodnione proteiny drobiowe, tłuszcz zwierzęcy (konserwowany tokoferolamt), skoncentrowane białko ryb, digest, suszone jaja, drożdże, tran rybi, kazeinian sodu, chlorek potasu, węglan wapnia, chlorek choliny , minerały, chlorek sodu, DL-metionina. Cynk (siarczan cynku 200mg/kg), selen (selenek sodu) 0,12mg/kg. Dodatki dopuszczone w UE-. beta-karoten, tokoferol pochodzenia naturalnej kwas orto-fosforowy

TYPOWA ANALIZA:  białko 36.0%, tłuszcz 16.0%, popiół 7.5%, kwas linolowy 2.2%, popiół l.i wapń 1.2%, fosfor 1.1%, magnez 0.1%, miedź (jako siarczan miedzi) 21 mg/kg