KARMA DLA KOTÓW PURINA PRO PLAN ADULT SALMON & RICE

Karma dla kotów Purina Pro Plan Adult Salmon & Rice

Karma Purina Pro Plan Adult Salmon & Rice jest karmą dla kotów w wieku od 1-7 lat, czyli dorosłych. Karma składa się z łososia i ryżu. Jest zbilansowana odpowiednio i kompletna w składniki potrzebne dla kota.

KARMA DLA KOTÓW PURINA PRO PLAN ADULT SALMON & RICE

Lekkostrawne kawałki karmy z łososia, białka ryb, jaj i ryżu. Białko wybierane najwyższej jakości, aby kotu dostarczyć to, co dla niego najlepsze. Mało kalorii pochodzących z białka (około 36%) sprawia, że kot utrzymuje odpowiednią wagę kota. Dodatkowo węglowodany i białko dobrze dobrane pomaga utrzymać trawienie w normie, co za tym idzie lepszy stolec i mniejsza ich liczba.

Karma dobrze działa na uzębienie kota, ponieważ jest tak skonstruowana, aby kot zjadała wszystko, a nie aby się osadzały resztki na zębach.

Skóra kota, aby była elastyczna i nawilżona karma ta, zawiera witaminę A, kwas linolowy i cynk.

Sierść kota, aby była gęsta i lśniąca karma ta, zawiera niezbędne oleje z ryb morskich.

Trawienie kota, aby było odpowiednie karma ta, zawiera odpowiednie trawy, ryż i zdrowe ziarna.

Układ moczowy kota, aby był odpowiedni karma ta, zawiera mikroelementy.

Odporność kota odpowiada za pośrednictwem  dobrze dobranego białka.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, która powinna znajdować się na każdej karmie zakupionej dla pupila.

 

SKŁADNIKI:  łosoś(18%), ryż(16%), glutenowa mączka kukurydziana, odwodnione proteiny drobiowe, kukurydza, pszenica, tłuszcz zwierzęcy (konserwowany tokoferolami), skoncentrowane białko ryb, glutenowa mąka pszenna, suszone jajko, drożdże, tran rybi, kazeinian sodu, chlorek potasu, węglan wapnia, chlorek choliny, minerały, chlorek sodu, DL-metionina. Cynk (siarczan cynku) 200mg/kg, selen (selenian sodu) 0,12mg/kg. Dodatki dopuszczone w UE: beta-karoten, tokoferol pochodzenia naturalnego, kwas orto-fosforowy

TYPOWA ANALIZA:  Białko 36.0%, tłuszcz 16.0%, popiół 7.5%, kwas linolowy 2.2%, włókno 1.5%J wapń 1.2%, fosfor 1.1%, magnez 0.1%, miedź (jako siarczan niedzi) 21 mg/kg..