KARMA DLA KOTÓW PURINA PRO PLAN DELICATE TURKEY & RICE

Karma dla kotów Purina Pro Plan Delicate Turkey & Rice

Pokarm Purina Pro Plan Delicate Turkey & Rice jest pokarmem dla dorosłych kotów, która pomaga w szybki trawieniu pokarmów. Idealnie sprawdza się u kotów, które są wybredne i szukają pokarmu o wyszukanym smaku.

KARMA DLA KOTÓW PURINA PRO PLAN DELICATE TURKEY & RICE
Karma ta nie zawiera zbóż, tak jak coraz więcej karm dla kotów, ponieważ wtedy nie uczulają i nie ma problemów z układem pokarmowym.  Zawarte w tej karmie kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 działają idealnie na sierść kota i jego delikatną skórę.

Odpowiednia zawartość mięsa indyka sprawia, że koty zjadają z wielkim smakiem tę karmę. Kąski są nie wielkie, a więc dobrze się im zjada pokarm a dodatkowo nie osadza się on na płytce nazębnej.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, która powinna znajdować się na każdej karmie zakupionej dla pupila.

Skład: Indyk (18%), ryż (18%), glutenowa mączka kukurydziana, odwodnione białko indyka, glutenowa mączka ryżowa, kukurydza, tłuszcz zwierzęcy (stabilizowany mieszanką tokoferolu), jajko w proszku, autolizat, pulpa buraczana, olej rybi, drożdże, chlorek potasu, chlorek wapnia, składniki mineralne, chlorek choliny, L-arginina, L-lizyna, chlorek sodu, DL-metionina

TYPOWA ANALIZA:  Białko 40.0%, tłuszcz 18.0%, popiół 8.0%,  kwas linolowy 2.3%, włókno 1.0%, wapń 1.0%, miedź (jako siarczan niedzi) 22 mg/kg.