KARMA DLA KOTÓW ROYAL CANIN KITTEN

Karma dla kotów Royal Canin Kitten

Karma Royal Canin Kitten jest przeznaczona dla kotów w wieku od 4 miesięcy do 12 miesięcy, a także kotek, które spodziewają się małych kociąt. Pokarm ten zawiera w sobie specjalnie połączenie składniki, aby kot mógł odpowiednio rosnąć.  Składniki karmy są idealnie połączone, także dla optymalnego trawienia i odpowiedniej flory bakteryjnej, która jest ważna tak samo, jak u człowieka. Zapobiega również biegunkom, co często w takim okresie zdarza się kotkom.

KARMA DLA KOTÓW ROYAL CANIN KITTEN

Witamina E i C, luteina, tauryna, a także mannooligosachatydy pobudzają wytwarzanie przeciwciał. Sprawia to, że koty są w lepszej formie i lepiej uodpornione na różne warunki atmosferyczne na zewnątrz. Kształt i rozmiar przysmaku jest doskonale dostosowany do wieku kota, a więc małe koty doskonale sobie radzą z tymi kąskami. Dzięki temu kot nie jest zniechęcony. Zjada posiłek z wielką chęcią wylizując miseczkę do ostatniego kawałka.

Zalety pokarmu Royal Canin Kitten:

–  wspomaga trawienie

– redukuje nieprzyjemny zapach kału

– wzmacnia odporność kota

Karma ta dobrze działają na ochronę zębów kota i czystość jamy ustnej. Nie osadza się na zębach, co sprawia, że nasz pupil ma przez długi czas zdrowe zęby.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, którą znajdziemy na opakowaniu karmy.

SKŁAD: suszone białko drobiowe, ryż, izolat białka roślinnego, tłuszcze zwierzęce, kukurydza, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten kukurydziany, włókno roślinne, pulpa buraczana, sole mineralne, olej rybny, drożdże, olej sojowy, łuski i nasiona psyllium (0,5%), fruktooligosacharydy, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny).

Dodatki: witamina A (20.100 j.m./kg), witamina D3 (710 j.m./kg), E1 [żelazo] (41 mg/kg), E2 [jod] (4,1 mg/kg), E4 [miedź] (8 mg/kg), E5 [mangan] (53 mg/kg], E6 [cynk] (159 mg/kg), E8 [selen] (0,07 mg/kg) konserwanty, przeciwutleniacze.