karma royal canin pure feline

Karma dla kotów Royal Canin Pure Feline no. 1

Karma Royal Canin Pure Feline n01 jest dla kotów powyżej 1 roku życia. Pokarm ten ma na celu poprawę wyglądu sierści, która często jest zrzucana przez kota. Zwłaszcza w warunkach domowych. Bardzo ważnymi składnikami na wzrost włosa są: metionina, cysteina, które znajdują się w tej karmie Royal Canin. Mięso z kaczki jest podstawowym źródłem tej karmy, co daje dużą zawartość białka oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 6. Kwasy tłuszczowe zapewniają skórze elastyczność i piękną sierść, którą każdy kot powinien posiadać.

karma royal canin pure feline

Zalety karmy Royal Canin Pure Feline n01:

– olej z ogórecznika

– nasiona winogron

– siemię lniane

Wszystkie te składniki działają idealnie na sierść, aby była miękka i lśniąca przez długi czas.

Sierść kota jest bardzo gęsta, a ona składają się z 85% białka, a więc taka karma będzie najlepsza. Koty domowe lenią się cały czas, ponieważ przebywają jedynie w domu i działa na nie światło i stała temperatura, a więc ta karma dla nich jest najlepsza.  Każdy z nas y chciał mieć kota pięknego i lśniącego każdego dnia.

Dawkowanie karmy jest różne w zależności od masy ciała kota i wieku, warto dostosować się do tabeli, która powinna znajdować się na każdej karmie zakupionej dla pupila.

 

SKŁAD: suszone białko drobiowe, ryż, łuskane ziarno owsa, pszenica, tłuszcze zwierzęce, gluten kukurydziany, hydrolizat białka zwierzęcego, gluten pszenny, drożdże, pulpa z cykorii, włókno roślinne, olej rybny, olej sojowy, ziarna lnu (źródło kwasów tłuszczowych omega 3) ( 1% ), sole mineralne, proszek jajeczny, olej z ogórecznika ( 0,1% ).

DODATKI (na 1 kg karmy): Dodatki dietetyczne: Witamina A: 20600 UI, Witamina D3: 700 UI, E1 (Żelazo): 30 mg, E2 (Jod): 2,3 mg, E4 (Miedź): 10 mg, E5 (Mangan): 39 mg, E6 (Cynk): 129 mg, E8 (Selen): 0,04 mg – Przeciwutleniacze (naturalne wyciągi bogate w tokoferole: 120 mg).